Twoje dziecko czuję się jak ryba w wodzie ? A może kocha pływać i uwielbia wodę ? Już teraz widzisz w nim małego pływaka? Aqua aerobik z muzyką to zajęcia, które pozwolą rozwinąć w nim małego pływaka.
Pływanie jest to wysiłek fizyczny, który wzmocni płuca i mięsień sercowy, a tym samym wytrzymałość, szybkość, siłę i kondycję. Gry i zabawy w basenie pozwalają lepiej oswoić się z wodą oraz wspomagają naukę pływania. To przy okazji doskonały sposób na zwalczanie nadwagi. Dzieci, które regularnie uczestniczą w zajęciach na basenie są szczuplejsze, dużo zdrowsze i lepiej rozwinięte, fizycznie sprawniejsze, odporniejsze na infekcje, samodzielniejsze, odważniejsze. Ruch w wodzie wpływa na poprawę pracy i rozwój wszystkich grup mięśniowych. Dodatkowo woda wpływa na rozwój emocjonalny małego człowieka. Poprzez wyjście, gry i zabawy oraz wspólne spędzenie czasu z rówieśnikami nawiązuje się świetna komunikacja pomiędzy dziećmi. Dodatkową zaletą korzystania z basenu jest to, że nie jesteśmy uzależnieni od warunków panujących na zewnątrz.
Na zajęcia zaprasza animatorka , która jest zarazem instruktorem aqua aerobiku dla najmłodszych. Nasze instruktorki mają niesamowitą energie i ogromną chęć wspólnej zabawy z dziećmi. Będąc na basenie całą uwagę poświęcają swoim podopiecznym, nawiązując z nimi świetny kontakt. Dbają o to, by każde dziecko czuło się w czasie zajęć dobrze i potrafiło połączyć naukę z dobrą zabawą.
Pierwsze zajęcia odbędą się w wtorek 29.10.2019 r.
Startujemy 16:00 i bawimy się do 17:00. Pierwsze zajęcia są darmowe.
Płacą państwo tylko za wstęp na basen!!
Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci
Czekamy na was Kids Club Park Kalisz.