Twoje dziecko uwielbia się ruszać? A może kocha dobrą zabawę?
Każde dziecko lubi ruch, zabawy i ciekawe zajęcia, a to właśnie oferuje joga. Jest ona sposobem na osiągnięcie spokoju ducha oraz sprawniejszego i silniejszego ciała. Pomaga odpocząć po całodziennym pobycie w szkole i zmienić pozycje na inne niż siedzenie na krześle przed telewizorem i komputerem.
Joga sprzyja poprawie sylwetki, zwiększeniu sił witalnych i elastyczności ciała. Jednocześnie ukierunkowuje niespożyte pokłady energii jakie tkwią w ciele dziecka na aktywność fizyczną, uczy szacunku dla innych istot i środowiska. Ćwiczenia mimo, że są prowadzone w sposób dynamiczny wyciszają, poprawiają koncentracje, wzmacniają poczucie własnej wartości i siłę woli.
Na zajęcia zaprasza animatorka , która jest zarazem instruktorem jogi dla najmłodszych. Nasze instruktorki mają niesamowitą energie i ogromną chęć wspólnej zabawy z dziećmi. Będąc na naszej prywatnej sali, całą uwagę poświęcają swoim podopiecznym, nawiązując z nimi świetny kontakt. Dbają o to, by każde dziecko czuło się w czasie zajęć dobrze i potrafiło połączyć naukę z dobrą zabawą.
Pierwsze zajęcia odbędą się w 24.10.2019 r.
Startujemy o 16:00 i bawimy się do 17:00. Pierwsze zajęcia są darmowe.
Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci!
Czekamy na was Kids Club Park Kalisz.